Kontakt

Microsoft 365, IT-Drift, System- & Företagsutveckling

Möt essen på Acecom!

Var inte en främling. Ring direkt eller skicka ett meddelande så ringer vi upp så fort vi kan.

Peter Peric

IT-Drift / Infrastruktur

070-9928425

peter.peric@acecom.se

Johan Lindholm

VD

070-7788231

johan.lindholm@acecom.se

Hans Kindhag

Systemutveckling

076-6713277

hans.kindhag@acecom.se

Anders Hollman

Driftansvarig

070-7744105

anders.hollman@acecom.se

Peder Sandelin

IT-Utveckling

070-7750236

peder.sandelin@acecom.se

Anders Lundin

IT-Tekniker

076-6713177

anders.lundin@acecom.se

Andreas Danielsson

IT-Tekniker

076-6713176

andreas.danielsson@acecom.se

Är du vårt nästa ess?

Inget krav på CV.

021 – 448 48 00

jobb@acecom.se

Var inte en främling!

5/5

Våra kunders betyg

Läs mer här om hur vi hanterar personuppgifter.

Acecom logotyp VIT

Team DEV!

Vi hjälper ditt företag att surfa på den digitala vågen. 

Jimi Friis

Design Thinking - Systemutveckling

070-81 00 432

Jimi.friis@acecom.se

Är du vår nya kompis?

Vi söker alltid efter nya galna idéer!

021 – 448 48 00

jobb@acecom.se

Jonathan Ekstrand

Digital allkonstnär

070-77 88 395

jonathan.ekstrand@acecom.se

Filip Rosenberg

Front End Developer

073-80 63 728

Filip.rosenberg@acecom.se