Kontakt

Var inte en främling.

Ring direkt eller skicka ett meddelande så ringer vi upp så fort vi kan.

Läs här om hur Acecom hanterar personuppgifter.

Hitta till oss

Acecom AB

Växel: 021-448 4800
Support: 021-448 4800
E-post: info@acecom.se
Org-nr: 556859-9491
Adress: SJÖHAGSVÄGEN 6,
721 32 Västerås

Essen på Acecom

Peter Peric
IT-Drift / Infrastruktur
070-9928425
peter.peric@acecom.se

Peder Sandelin
IT-utveckling
070-7750236
peder.sandelin@acecom.se

Anders Lundin
IT-tekniker
076-6713177
anders.lundin@acecom.se

Andreas Danielsson
IT-tekniker
076-6713176
andreas.danielsson@acecom.se

Hans Kindhag
Systemutveckling
076-6713277
hans.kindhag@acecom.se

Anders Hollman
Driftansvarig
070-7744105
anders.hollman@acecom.se